Select Page

ICT Solution & Services

Přenechte správu a rozvoj Vašeho ICT prostředí profesionálům. Zajistíme, aby Váš byznys měl na čem růst a zároveň zůstal v bezpečí.

Web Solutions & Services

Vytváříme moderní webové portály a eshopy na míru s důrazem na atraktivní design, přehlednost a naplnění stanovených cílů.

Creative

Naším cílem je přetvořit Vaše sny v realitu. Nic není nemožné – záleží jen na vůli a odhodlání popustit uzdu fantazie a jít za svými cíli.

Věříme tomu co tvoříme...

O nás

 

TYRAEL Group s.r.o. je mladá obchodní a konzultační společnost navazující na dlouholeté zkušenosti jejích členů a specialistů, které zahrnují širokou škálu oblastí, jako jsou například ICT, kybernetická bezpečnost, portálová řešení, přes špičkové kreativní činnosti jako je grafický design, tvorba profesionálních videí, po poradenství týkající se rozvoje podnikání, mentoringu a investic do start-upových projektů. Vynikáme svým profesionálním přístupem, naprostou flexibilitou a snahou vyjít svým zákazníkům maximálně vstříc. Cílem je  dlouhodobá spolupráce a partnerství s našimi klientovi a především spokojený zákazník.